+48 18 26 77 246 sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl PKO BP S.A. 27 1020 2892 0000 5502 0561 8352

Terapia manualna

Terapia manualna

110 zł
zapytaj o dostępność kup karnet

Terapia manualna to forma fizjoterapii, która obejmuje różnorodne techniki manualne, mające na celu poprawę funkcji ciała, zmniejszenie bólu oraz przywrócenie lub poprawę zakresu ruchu. Obejmuje różne metody, takie jak manipulacje stawami i tkankami miękkimi, mobilizacje, stretching czy masaże.

DŁUGOŚĆ ZABIEGU: 40 min

Główne cele terapii manualnej to:

Leczenie bólu: Terapia manualna to skuteczna metoda łagodzenia bólu w różnych obszarach ciała, w tym w stawach, mięśniach i tkanakch miękkich.

Poprawa ruchomości: Poprzez manipulacje i inne techniki, terapeuci manualni pomagają przywrócić normalny zakres ruchu w stawach i tkanakch miękkich.

Przywracanie funkcji: Terapia manualna pomaga przywrócić normalne funkcjonowanie ciała po kontuzjach, zabiegach chirurgicznych lub innych problemach zdrowotnych.

Poprawa postawy i biomechaniki ciała: Poprzez korektę nieprawidłowych wzorców ruchowych i poprawę postawy, terapia manualna zmniejsza ryzyko kontuzji i przewlekłych problemów zdrowotnych.

Terapia manualna może być stosowana w leczeniu różnych schorzeń, w tym urazów sportowych, bólu pleców, szyi i kończyn, dysfunkcji stawów, chorób zwyrodnieniowych stawów, a także w rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych.

Sprawdź dostępność daty zabiegu