+48 18 26 77 246 sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl PKO BP S.A. 27 1020 2892 0000 5502 0561 8352

Nordic walking z instruktorem (indywidualny)

Nordic walking z instruktorem (indywidualny)

40 zł
zapytaj o dostępność kup karnet

Nordic walking to marsz z wykorzystaniem specjalnych kijków z zapięciami. Przypomina narciarstwo biegowe, a zastosowanie kijków sprawia, że trening jest skuteczniejszy niż zwykły marsz. Tę formę aktywności ruchowej uprawiać może każdy, niezależnie od płci i wieku. Aby trening był bezpieczny i efektywny, musimy najpierw posiąść technikę chodzenia z kijkami, umożliwiającą efektywne połączenie pracy rąk i nóg.

Spacer z kijkami poprawia kondycję i wydolność organizmu, odciąża stawy. W czasie marszu aktywowane są górne partie ciała, a zastosowanie kijków sprawia, że spacer jest ułatwiony - można chodzić dłużej bez zmęczenia. Nordic walking nie tylko odchudza, kształtuje sylwetkę i pozwala pracować nad kondycją - jest również wskazaną i bezpieczną formą aktywizacji osób starszych i rehabilitacji osób po przebytych chorobach. Spacer z kijkami spala kalorie i zwiększa produkcję hormonów szczęścia, wpływając niezwykle korzystnie na nastrój i samopoczucie.

Pod czujnym okiem instruktora można opanować podstawy nordic walkingu, prawidłową postawę i harmonijną pracę rąk i nóg, a także pracować nad wydolnością organizmu i polepszaniem kondycji.

Cena za 1h.

Sprawdź dostępność daty zabiegu