+48 18 26 77 246 sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl PKO BP S.A. 27 1020 2892 0000 5502 0561 8352

Leśne Wzgórze

Leśne Wzgórze  • Miejsce na ognisko lub grilla
  • Ogród
  • Parking
  • Sala zabaw
  • Świetlica
  • WiFi

Z dala od ruchu samochodowego, zgiełku i hałasów miasta znajduje się Leśne Wzgórze, malowniczo zlokalizowane na zboczu góry Krzywoń. Tu można doznać dobroczynnego wpływu górskiego powietrza i uspokajającej atmosfery okolicznych lasów. Miejsce skromne, ale z jedynym w swoim rodzaju klimatem, jest także świetną bazą wypadową dla Gości spędzających aktywny wypoczynek w górach.

W Leśnym Wzgórzu na Gości czekają pokoje dwu- i trzyosobowe lub typu studio, ze słonecznymi balkonami i widokiem na las. Spokój i wczasowa atmosfera oraz smaczne, tradycyjne posiłki sprawiają, że Leśne Wzgórze to miłe miejsce na urlop dla rodzin z dziećmi, osób starszych, par i osób nastawionych na turystykę rekreacyjną. Leśne Wzgórze jest miejscem przyjaznym dla nawet bardzo małych dzieci - na życzenie Gości wypożyczamy łóżeczko dziecięce, a starszym dzieciom zagospodarowujemy czas w miniprzedszkolu w świetlicy. Dzieci mogą bawić się też na dużym, ogrodzonym placu zabaw na zewnątrz, korzystając w pełni z dobrodziejstw solankowego powietrza. Do Leśnego Wzgórza mogą też zawitać Goście ze zwierzętami.
Goście Leśnego Wzgórza mogą korzystać również z dobrodziejstwa Parku Zdrojowego (oddalonego o dziesięć minut spacerem), bezpłatnej tężni solankowej oraz z całej oferty uzdrowiskowych zabiegów zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Miejscowe solanki jodowo-bromowe są jednymi z najsilniejszych w Polsce, a ich wdychanie pomaga w leczeniu i profilaktyce chorób dolnych i górnych dróg oddechowych oraz wzmacnia odporność. 
W Leśnym Wzgórzu organizujemy pobyty rehabilitacyjne z dofinansowaniem, jak również wczasy ogólnodostępne. To też wspaniałe miejsce na konferencje i szkolenia, przebiegające w przyjaznym, uzdrowiskowym klimacie.

Pokój jednoosobowy z łazienką
Leśne Wzgórze
Pokój dwuosobowy
szczegóły oferty
Pokój dwuosobowy z łazienką
Leśne Wzgórze
Pokój dwuosobowy
szczegóły oferty
Pokój trzyosobowy z z łazienką
Leśne Wzgórze
Pokój trzyosobowy
szczegóły oferty
Pokój typu studio ze wspólną łazienką
Leśne Wzgórze
Pokój czteroosobowy
szczegóły oferty
Leśne Wzgórze
ul. Pasieczna 4, Rabka-Zdrój
 
Kontakt:
tel: +48 728 428 798

e-mail: lesne.wzgorze@uzdrowisko-rabka.pl