Relacja z Nowego Targu z Małopolskiego Festiwalu Smaków

2 Październik 2017
Relacja z Nowego Targu z Małopolskiego Festiwalu Smaków

W dniu 01.10 odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie pod egidą Małopolskiego Festiwalu Smaków. Tym razem Uzdrowisko Rabka gościło w Nowym Targu.


Dopisała nam pogoda, można było podziwiać prawdziwą polską jesień w pełni swoich barw oraz cieszyć się być może ostatnimi w tym roku ciepłymi promieniami słońca. Jest to ostatni moment, żeby przed nastaniem chłodów zatroszczyć się o swoje zdrowie, dlatego wszystkich odwiedzających nasze stoisko starałyśmy się zachęcić do skorzystania z zabiegów ambulatoryjnych w Uzdrowisku Rabka oraz do stosowania Rabczańskiej Solanki naszej "Perły Podhala" w domowych inhalacjach. To prosty sposób, żeby nie dać się jesiennym przeziębieniom i wzmocnić w naturalny sposób odporność naszego organizmu.

Dziękujemy Organizatorom za możliwość udziału w tej edycji Małoposkiego Festiwalu Smaków. Mamy nadzieję, że udało nam się przekazać jak najwięcej informacji o naszym uzdrowisku i o naszej solance wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili i zaufali kupując nasze produkty. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i miłe przyjęcie, mamy nadzieję że spotkamy się w Rabce-Zdrój.

Z całą pewnością nie zabraknie Uzdrowiska Rabka na kolejnej edycji Małopolskiego Festiwalu Smaków.

Pozdrawiamy i do zobaczenia !!!

Ostatnie wpisy

13 Luty 2018
Lokal do wynajęcia

Uzdrowisko Rabka S.A. informuje o możliwości wynajęcia lokalu użytkowego w Zakładzie Przyrodoleczniczym  przy ul. Orkana 49 

Łączna…

więcej
29 Styczeń 2018
Przetarg ustny, publiczny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości

Rabka –Zdrój, dnia 29.01.2018 roku

UZDROWISKO RABKA” S.A. ul. Orkana 49, 34-700 RABKA- ZDRÓJ
działając na podstawie…

więcej
29 Styczeń 2018
Jasełka w Zespole Szkół Uzdrowiskowych

26.01.2018r odbyły sie Jasełka w  Zespole Szkół Uzdrowiskowych przygotowane specjalnie przez nauczycieli/http://www.zsurabka.tit.pl/…

więcej