Relacja z Nowego Targu z Małopolskiego Festiwalu Smaków

2 Październik 2017
Relacja z Nowego Targu z Małopolskiego Festiwalu Smaków

W dniu 01.10 odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie pod egidą Małopolskiego Festiwalu Smaków. Tym razem Uzdrowisko Rabka gościło w Nowym Targu.


Dopisała nam pogoda, można było podziwiać prawdziwą polską jesień w pełni swoich barw oraz cieszyć się być może ostatnimi w tym roku ciepłymi promieniami słońca. Jest to ostatni moment, żeby przed nastaniem chłodów zatroszczyć się o swoje zdrowie, dlatego wszystkich odwiedzających nasze stoisko starałyśmy się zachęcić do skorzystania z zabiegów ambulatoryjnych w Uzdrowisku Rabka oraz do stosowania Rabczańskiej Solanki naszej "Perły Podhala" w domowych inhalacjach. To prosty sposób, żeby nie dać się jesiennym przeziębieniom i wzmocnić w naturalny sposób odporność naszego organizmu.

Dziękujemy Organizatorom za możliwość udziału w tej edycji Małoposkiego Festiwalu Smaków. Mamy nadzieję, że udało nam się przekazać jak najwięcej informacji o naszym uzdrowisku i o naszej solance wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili i zaufali kupując nasze produkty. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i miłe przyjęcie, mamy nadzieję że spotkamy się w Rabce-Zdrój.

Z całą pewnością nie zabraknie Uzdrowiska Rabka na kolejnej edycji Małopolskiego Festiwalu Smaków.

Pozdrawiamy i do zobaczenia !!!

Ostatnie wpisy

25 Maj 2018
Informacje na temat RODO

Informacje na temat RODO

Administratorem danych jest ,,Uzdrowisko Rabka" S.A., prowadzące działalność pod adresem: Rabka-Zdrój, ul.…

więcej
16 Maj 2018
Dokumentacja medyczna z lat 1993 - 1996 do odbioru

W związku z planowanym brakowaniem dokumentacji medycznej z lat 1993 do 1996 informujemy, że osoby będące pacjentami Przedsiębiorstwa…

więcej
14 Maj 2018
"Uzdrowisko Rabka" S.A. poszukuje lekarzy

"Uzdrowisko Rabka" S.A.  poszukuje lekarzy do Szpiatala Kardiologicznego przy  Al.Jordana 2

Dyżury w dzień powszedni od: 14.35 do 7:00…

więcej