Relacja z Nowego Targu z Małopolskiego Festiwalu Smaków

2 Październik 2017
Relacja z Nowego Targu z Małopolskiego Festiwalu Smaków

W dniu 01.10 odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie pod egidą Małopolskiego Festiwalu Smaków. Tym razem Uzdrowisko Rabka gościło w Nowym Targu.


Dopisała nam pogoda, można było podziwiać prawdziwą polską jesień w pełni swoich barw oraz cieszyć się być może ostatnimi w tym roku ciepłymi promieniami słońca. Jest to ostatni moment, żeby przed nastaniem chłodów zatroszczyć się o swoje zdrowie, dlatego wszystkich odwiedzających nasze stoisko starałyśmy się zachęcić do skorzystania z zabiegów ambulatoryjnych w Uzdrowisku Rabka oraz do stosowania Rabczańskiej Solanki naszej "Perły Podhala" w domowych inhalacjach. To prosty sposób, żeby nie dać się jesiennym przeziębieniom i wzmocnić w naturalny sposób odporność naszego organizmu.

Dziękujemy Organizatorom za możliwość udziału w tej edycji Małoposkiego Festiwalu Smaków. Mamy nadzieję, że udało nam się przekazać jak najwięcej informacji o naszym uzdrowisku i o naszej solance wszystkim Gościom, którzy nas odwiedzili i zaufali kupując nasze produkty. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i miłe przyjęcie, mamy nadzieję że spotkamy się w Rabce-Zdrój.

Z całą pewnością nie zabraknie Uzdrowiska Rabka na kolejnej edycji Małopolskiego Festiwalu Smaków.

Pozdrawiamy i do zobaczenia !!!

Ostatnie wpisy

12 Grudzień 2017
Konkurs choinkowy

   

  • Choinka jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia, buduje wyjątkowy świąteczny nastrój, to pod nią znajdujemy…
więcej
8 Grudzień 2017
"Barbórka" w Rabce-Zdroju

W obchodach uczestniczyli pracownicy Zakładów Górniczych wydobywających wody mineralne, termalne i solanki z: Krynicy Zdroju, Buska…

więcej
7 Grudzień 2017
Odwiedziny Świętego Mikołaja

06 grudnia pracownicy uzdrowiska mieli spotkanie ze Świętym Mikołajem.

więcej