+48 18 26 77 246 sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl PKO BP S.A. 27 1020 2892 0000 5502 0561 8352

Rehabilitacja po zawale miesnia sercowego

17 Listopad 2022
Rehabilitacja po zawale miesnia sercowego

 „Uzdrowisko Rabka” S.A. współpracuje z G.V.M Carint oraz Intercard, Specjalistycznym Szpitalem im. E .Szczeklika w Tarnowie w związku z realizacją rehabilitacji kardiologicznej w ramach opieki kompleksowej po zawale mięśnia sercowego w warunkach stacjonarnych (KOS – zawał).

Pacjenci przebywający na rehabilitacji w Szpitalu Kardiologicznym mają wykonywane zabiegi z zakresu kinezyterapii w obiekcie znajdują się dwie sale gimnastyczne oraz indywidualna sala, gdzie prowadzone są treningi na cykloergometrach. Pacjenci mają dostęp do ponad 30 rodzajów zabiegów.

W trakcie pobytu lekarze monitorują postępy w rehabilitacji wykonując np. echokardiografie, badanie wysiłkowe, itp., prowadzona jest edukacja zdrowotna -konsultacje z psychologiem i dietetykiem

Szpital Kardiologiczny Uzdrowisko -Rabka SA jest największym ośrodkiem rehabilitacji kardiologicznej w Małopolsce. W obiekcie znajduje się ponad 150 miejsc , gdzie pacjenci z całej Polski po operacjach kardiochirurgicznych wracają do sił pod opieką wysoce wykwalifikowanej kadry medycznej, jak również w otoczeniu korzystnego rabczańskiego mikroklimatu.

Uzdrowiskowy Szpital Kardilogicznyzlokalizowany jest w Parku Zdrojowym, nieopodal tężni solankowych -serca Uzdrowiska. Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a pacjenci są zakwaterowani w pokojach o wysokim standardzie,maksymalnie trzyosobowych.

Prowadzimy własna kuchnie , która przygotowuje zdrowe i smaczne posiłki oraz ciasta i desery. Szpital dysponuje też salą tv i biblioteką, a także kawiarnią , gdzie chorzy mogą spotykać się z rodzina .W miarę możliwości i postępów rekonwalescencji,pacjenci mogą też korzystać w pełni z uroków Parku Zdrojowego lub przyszpitalnego ogrodu.W obiekcie z pacjentem mogą przebywać osoby towarzyszące na pobytach pełnopłatnych.


 

Ostatnie wpisy

23 Maj 2024
Dzień Dziecka na Zdrowo i Sportowo!

Z wielką przyjemnością, w imieniu:

- Uzdrowiska Rabka, 

- Stowarzyszenia Think Ville,

- Śląskiego Centrum…

więcej
21 Maj 2024
Vouczer na Dzień Matki
Voucher dla Mamy:
1. ZADZWOŃ tel. 18 26 92 674
2. ZAMÓW VOUCHER NA 1 LUB KILKA ZABIEGÓW SPA
3.…
więcej
20 Maj 2024
PIKNIK ZDROWIA

6 czerwca (czwartek) odbędzie się Piknik zdrowia organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Nowym Targu. My też…

więcej