Konkurs choinkowy

12 Grudzień 2017
Konkurs choinkowy

   

  • Choinka jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia, buduje wyjątkowy świąteczny nastrój, to pod nią znajdujemy prezenty, to od niej bije świąteczny blask, to na choince możemy znaleźć coś pysznego - słodkiego, no i ten zapach...

     Jesteśmy ciekawi jak wyglądają Wasze choinki, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w "konkursie choinkowym" na https://www.facebook.com/RabczanskieSolanki/notifications/. Wystarczy umieścić pod postem konkursowym własnoręcznie wykonane zdjęcie swojej choinki. Nagrodzimy zdjęcie, które uzyska najwięcej polubień.

Do wygrania zestaw kosmetyków Lemon Grass.


Regulamin

"Konkurs choinkowy” 12 grudnia 2017

Święta tuż tuż, więc czas na świąteczny konkurs ! Pokaż nam swoją choinkę i wygraj kosmetyki z serii Lemon Grass. Wstaw w komentarz pod tym postem własnoręcznie wykonane zdjęcie Twojej choinki. Nagrodzimy zdjęcie, które uzyska najwięcej polubień.
Do wygrania zestaw świąteczny z serii Lemon Grass

Zestaw zawiera:

- masło do ciała Lemon Grass Series 200 ml

- peeling do ciała Lemon Grass Series 200 ml

- kostka do masażu Lemon Grass Series 130 g

Konkurs do niedzieli, 31 grudnia 2017, do godz. 23:59.

Regulamin Konkursu:

1. Wykonaj zdjęcie ukazujące "świąteczną choinkę" i wklej je w komentarzu pod Postem Konkursowym.

2. Zwycięży autor/ka zdjęcia, pod którym, w momencie zakończenia konkursu, będzie najwięcej kliknięć "Lubię to!". W przypadku remisu, spośród zdjęć z największą taką samą liczbą polubień, trzy osobowe Jury wybierze jedno najciekawsze zdjęcie, które zwycięży w konkursie.

3. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko podane w profilu na Facebooku) oraz na wykorzystanie i modyfikację przesłanego w komentarzu zdjęcia w celu ewentualnego umieszczenia go lub jego fragmentu na fanpage’u Rabczańskich Solanek, np. w formie postu z ogłoszeniem wyników.

4. Konkurs trwa do 31 grudnia 2017 r. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia czasu trwania konkursu, o czym poinformuje uczestników najpóźniej 20 grudnia 2017 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.

5. Nagroda główna:
- masło do ciała Lemon Grass Series 200 ml

- peeling do ciała Lemon Grass Series 200 ml

- kostka do masażu Lemon Grass Series 130 g

6. 3 nagrody pocieszenia:

- Rabczańska Solanka 1l

7. Zdjęcia sprzeczne z Regulaminem Facebooka, obraźliwe lub niezwiązane z tematem konkursu będą usuwane przez administratorów fanpage'a.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z zaakceptowaniem powyższego Regulaminu Konkursu.

Ostatnie wpisy

21 Styczeń 2020
Dzień dziadka i babci

Serdecznie zapraszamy kochanych dziadków i babcie w dniu 21.01 oraz 22.01 do Kawiarni "Przy Tężni" oraz kawiarni "Koncertowa" .Kup kawkę…

więcej
20 Styczeń 2020
Zajęcia Aqua Fitness -zapraszamy!

Zajęcia w każdy wtorek , środę, piątek  o godz. 17:30-18.30 Tylko 15,00 zł /1h

Zapisy i info tel.  728428789, 

Serdecznie…

więcej
10 Grudzień 2019
Podsumowanie

W dniu 9 grudnia br. w Uzdrowiskowym Szpitalu Dziecięcym „Olszówka” w Rabce -Zdroju odbyło się uroczyste zamknięcie i podsumowania…

więcej