I Dzień Święta Rabczańskiej Solanki za nami

13 Sierpień 2017
I Dzień Święta Rabczańskiej Solanki za nami

Święto Rabczańskiej Solanki rozpoczęło się od uroczystego przywitania Gości i koncertu Orkiestry OSP z Rabki-Zdroju.

Imprezę poprowadziła Pani Zofia Czernicka - ikona TVP, znana, lubiana i ceniona prezenterka i dziennikarka. Autorka wielu filmów dokumentalnych i reportaży telewizyjnych, programów telewizyjnych: przez 11 lat prowadziła cotygodniowy autorski program "Antena" w TVP1, przez 9 lat prowadziła program "Świat Kobiet" w TVP2, "Studio Lato" TVP, "Mój dekalog" w TV Polonia. Prezenterka Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Reżyser spektaklu z 1999 "Królewna Śnieżka" w Operze Szczecińskiej.

Jest Kawalerem Orderu Uśmiechu, który otrzymała za pomoc dzieciom z polskich domów dziecka oraz udział w wielu akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.

Najbardziej zadowolone z imprezy były dzieci, ponieważ w ciągu całego pierwszego dnia Święta Rabczańskiej Solanki organizowane były liczne warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami, które prowadziła Pani Zofia Czernicka.

Pokaz karate przygotowany przez Tamari Mizu Doo ze Skawy. Widowiskowy występ grupy dziecięcej oraz grupy dorosłych był bardzo oczekiwanym wydarzeniem.

Kolejne atrakcje odbywające nie w Zakładzie Przyrodoleczniczym, ul. Orkana 49 to:

pokaz mezoterapii bezigłowej

pokaz makijażu w wykonaniu Klaudii Gacek

Masaż dłoni, porady fizjoterapeutów

Licznie przybyli przedstawiciele regionalnego rzemiosła artystycznego:

Wspomagali nas również swoją obecnością:

Wszystkim gościom i uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy, zabawy nie zepsuł nawet deszcz, który rozpadał się popołudniu. Występ zespołu "Maxim" i zabawa taneczna - trawała do późna.

Ostatnie wpisy

12 Grudzień 2017
Konkurs choinkowy

   

  • Choinka jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia, buduje wyjątkowy świąteczny nastrój, to pod nią znajdujemy…
więcej
8 Grudzień 2017
"Barbórka" w Rabce-Zdroju

W obchodach uczestniczyli pracownicy Zakładów Górniczych wydobywających wody mineralne, termalne i solanki z: Krynicy Zdroju, Buska…

więcej
7 Grudzień 2017
Odwiedziny Świętego Mikołaja

06 grudnia pracownicy uzdrowiska mieli spotkanie ze Świętym Mikołajem.

więcej